Karnawał Blogowy Kobiet

Na czele wóz w kształcie okrętu. Za nim morze ludzi. Ku czci Dionizosa tysiące lat temu i dzisiaj. Karnawał. Jak sprawić, żeby trwał jak najdłużej?

Chcemy, aby w naszym życiu było jak najwięcej radości i aby nie zabrakło zabawy. Chcemy karnawału, więc od czego zacząć?

Wierzę, że przede wszystkim warto poznać swoje priorytety. Jeżeli je znamy, to nasze życie jak okręt zmierza do wybranego przez nas portu.

Kiedy Grażyna Pawtel – Lorente, inicjatorka Karnawału Blogowego Kobiet w Polsce, poprosiła mnie o organizację #2Edycji karnawału od razu wiedziałam, że będzie dotyczyć priorytetów. Wierzę, że priorytety są niezbędne w planowaniu jakichkolwiek działań Public Relations, w biznesie, w życiu. Jeżeli je znamy, zwiększamy swoje szanse na sukces, satysfakcję i … życie staje się karnawałem! Co myślisz o priorytetach? Podziel się, proszę.

#2 Edycja – temat: Priorytety w życiu.

Termin: 1.04. 2015 r. – 24.04.2015 r.

Oficjalny hashtag: #karnawalblogowykobiet. Używaj go wspominając o inicjatywie.

Jak zgłosić swój wpis?

  1. Przejdź na stronę: http://karnawalblogowykobiet.pl/priorytety-w-zyciu-2-edycja-karnawalu-blogowego/ i tam podaj link do swojego wpisu na blog, imię i nazwisko oraz swój adres mailowy.
  2. Jeżeli nie masz bloga, a chcesz podzielić się wpisem, podeślij na info@bridgehead.pl: wpis (jako załącznik), imię i nazwisko oraz swój adres mailowy.

Warunki?

  1. Wpis nie jest ani tekstem reklamowym ani promocyjnym.
  2. Wpis jest oryginalny i nie został opublikowany przed 1.04. 2015 r.
  3. Wpis jest na temat.
  4. Pod swoim wpisem dodaj poniższy tekst z linkami:

“Artykuł bierze udział w Karnawale Blogowym Kobiet (http://karnawalblogowykobiet.pl/). Tematem #2 Edycji zaproponowanym przez Justynę z Bridgehead PR (https://justynaniebieszczanska.com/category/blog-pl/ ): Priorytety w życiu (https://justynaniebieszczanska.com/karnawal-blogowy-kobiet/ ).

Więcej o karnawale? Karnawał Blogowy Kobiet.

Kontakt? Tutaj.

Wszelkie prawa zastrzeżone dla justynaniebieszczanska.com © 2017 - 2023