Wizerunek -Najczęstsze błędy businesswoman

Uśmiecha się do mnie. Zawsze zadbana. Rozmowa z nią o kolorach, o stylu, to nie tylko przyjemność, ale i nauka. Najważniejsze, aby wystrzegać się podstawowych błędów. Jakich?

Kamilla Jastrzębska, stylistka i mistrzyni wizażu, wymienia 3 podstawowe błędy :

1. zbyt krótkie spódniczki i odważne dekolty (nadmierne odkrywanie ciała),

2. zbyt mocny makijaż, niedopracowany lub jego brak,

3. nieodpowiednie kolory.

 

Makijaż … Dlaczego jest taki ważny w wizerunku? Bo twarz skupia uwagę i to ona najbardziej odpowiada za pierwsze wrażenie. Uśmiech. Zadbane zęby. Rozluźnione mięśnie twarzy. Czy to wystarczy? Nie. Zgadzamy się Kamillą, że nasze włosy i makijaż mają ogromne znaczenie dla wizerunku. Brak makijażu i odrosty wpływają na negatywny odbiór naszej osoby. Być profesjonalną bizneswoman to znaczy zadbać o siebie. Dlaczego? Jeżeli tego kobieta nie potrafi, to jak można jej powierzyć jakiekolwiek zadanie?

Kto może być dla bizneswoman wzorem?

“Ostatnio skupiłam uwagę na Pani Jolancie Kwaśniewskiej – to bardzo bezpieczny wzór. Stonowane biznesowe kolory, które wzbudzają zaufanie. Świetny krój garderoby i najlepsze materiały. Gdy kolory, fasony są zachowawcze warto nadrobić jakością materiału, zgrabnym  dodatkiem i połączeniem kolorystycznym”. Odpowiada Kamilla Jastrzębskawróżka. W zespole BRIDGEHEAD od dawna… Stylistka. Pasjonatka piękna. Dyplomowana Mistrzyni Wizażu – Instruktor Wizażu. Certyfikowana Kolorystka. http://www.feniksstyle.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone dla justynaniebieszczanska.com © 2017 - 2024