Porządki na Facebook’u

Idzie wiosna! Zadbaj o świeży look na Facebook’u. Bierzemy sekator i wycinamy?

Likwidacja profili. Masz więcej niż jeden profil? Warto się zastanowić, czy nam są potrzebne.  Może zamienić profil anonimowy na ‘prawdziwy’ ( prawdziwe imię i nazwisko)? Albo założyć swój profil na Facebooku od nowa? Facebook to narzędzie, które ma służyć tobie, czyli dostosuj je do swoich zmieniających się potrzeb. Może  warto  zlikwidować prywatny profil na rzecz strony na Facebook’u?

Transformacja. Fanpage nie jest zarezerwowany jedynie dla wielkich marek i firm. Jeżeli jesteś początkującym artystą( fotografikiem, muzykiem) czy masz pomysł na zbudowanie społeczności, to pomyśl o stronie na Facebooku. Określone marzenia, plany wymagają fanów i tu ich znajdziesz. Poznanie ich może mieć pozytywny wpływ na realizację twoich marzeń.

Selekcja facebookowych przyjaciół? Wskazania.  Dzieje się. Dlaczego? Najpierw akceptujemy wszystkich, a potem… Potem jest różnie. Potem niektórzy okazują się hejterami. Zanim zaakceptujesz, pomyśl. Jeżeli się pomyliłeś – poinformuj i usuń z grona facebookowych przyjaciół.

Lifting. Tu masz pole do popisu! Nowe zdjęcie profilowe? Zarządzanie z telefonu? Nowy język? Więcej aktywności? Nowe motto życiowe? Edytuj swój profil i odśwież informacje o sobie.

Wszelkie prawa zastrzeżone dla justynaniebieszczanska.com © 2017 - 2023