Romans czy długotrwały związek?

Jestem fanem długich związków międzyludzkich. Jeżeli mam wybór pomiędzy momentami pełnymi  słońca i zabawy na małym atolu a codziennym obserwowaniu rozkwitającej przyrody z drewnianego ganku, to wybieram ganek. Trudno uwierzyć?

 

Długotrwałe relacje dają możliwośc poznania ludzi, z którymi pracujesz. Pozwala to robić interesy z ludźmi, których naprawdę lubisz. W konsekwencji ubijasz interesy z przyjaciółmi, a ich interes staje się twoim. Sukces to satysfakcja, zaufanie, budowanie relacji , a w końcu gwarantowany zysk. Koniecznym jest jednak zaangażowanie, ciekawość i pasja do tego, co robisz.

 

Romans? Szybki biznes, który wygrywa dzięki inteligentnej taktyce. Jak skok ze skał do niebywale niebieskiej wody. Oznacza eksplorowanie i ogromny apetyt na życie. Czasami jak uprawianie seksu bez zabezpieczenia. Zysk jest lub nie, a w większości nie ma mowy o przyjaźni.

Lato tuż, tuż, więc zanim zaczniesz nowy związek, pomyśl i dowiedz się o swoim partnerze jak najwięcej. Nie zapominaj o zabezpieczeniu! Oczywiście traktuj to jako porady biznesowe;-)

Wszelkie prawa zastrzeżone dla justynaniebieszczanska.com © 2017 - 2023