List do Ciebie

Drodzy Przyjaciele!

 

Przygotowujemy się do następnego wyjazdu do naszych pacjentów w wiosce Dolanji w Indiach. Zbieramy środki na zakup generatora prądu
i kompresora, a także na renowację pomieszczenia gabinetu. Gromadzimy również fundusze na zakup past do zębów, szczoteczek i witamin.

 

 

Kartka świąteczna, którą prezentujemy może znacznie przybliżyć nas do celu. Poprzez jej zakup wspieracie nasze działania na rzecz poprawy zdrowia niesamowitych dzieciaków, które bardzo potrzebują pomocy. Przy okazji ten niepozorny gadżet może być oryginalną pocztówką lub estetycznym dodatkiem do prezentu, zawieszką, zakładką do książki albo czymkolwiek innym, zależnie od intencji i pomysłowości kupującego. Zachęcamy do poznawania możliwości własnej fantazji :).

Akcja medyczna Dentysta dla Dzieci Tybetu niesie pomoc dzieciom tybetańskim
z ośrodka Bon Children’s Home w wiosce Dolanji w Indiach. Istotą naszego działania w ramach akcji przeprowadzanej w Dolanji jest leczenie stomatologiczne. Diagnozujemy, ustalamy plany leczenia, wykonujemy impregnacje, lakowania, wypełnienia, ekstrakcje, leczenia endodontyczne oraz, co niezwykle ważne, edukujemy. Pierwsze efekty już są widoczne – generalna poprawa higieny, nie tylko jam ustnych, ale i mniej ubytków. Ogromnie nas to cieszy. Jest jeszcze wiele do zrobienia, ale z przyjaciółmi wokół damy radę, prawda?;)

 

Bartek Niedziółka, koordynator programu  Opieka Medyczna, fundacja Nyatri.

Justyna Niebieszczańska, Bridgehead PR

W sprawie kartek prosimy pisać na adres mailowy: info@bridgehead.pl.

Jak otrzymać kartki?

1.    Dokonać wpłat 25PLN (koszt 10 kartek z wysyłką) na konto koniecznie z dopiskiem ‘darowizna’

PKO BP S.A. Oddział 6 w Warszawie

konto w PLN: 57 1020 1068 0000 1502 0083 5330

2.Złożyć zamówienie pisząc na: info@bridgehead.pl i podając adres wysyłki.

Wszelkie prawa zastrzeżone dla justynaniebieszczanska.com © 2017 - 2023