Zapytałam o coffee PR. Oto odpowiedzi!

Zgadzamy się, że rozmowy są ważne. A rozumiemy cel rozmowy: poznać drugiego człowieka? Dzięki takim rozmowom doskonalimy siebie, firmy, znajdujemy pomysły na biznes. Moje rozmowy coffeePR dały mi lekcje. Skorzystaj z nich!

Coffee PR i cenne lekcje

Ludzie dobre rzeczy mówią i to mnie raduje – najlepsze paliwo do życia i działania jak wiesz:) Dzielę się opiniami innych o coffee PR, abyś zrozumiał, że nie ma lepszego narzędzia komunikacji międzyludzkiej niż rozmowa.

Oto kilka lekcji, które dostałam od moich cudownych rozmówców w ramach coffee PR w ostatnich 3 miesiącach.

Skorzystaj z tych lekcji.

Rozmawiaj!

#1 Rozmowa jest wartością. Jak wielką to zależy od ciebie.

Oczywiście że warto skorzystać z coffeePR z Justyną, ponieważ poza zyskiem jakim niewątpliwie jest zmiana perspektywy spojrzenia na swoje działania, kierunek i wartość tychże, otrzymujemy spotkanie z niezwykle ciekawym człowiekiem, energią i profesjonalną postawą.

Izabela Bielicka, muzyk z 20 letnim doświadczeniem pedagogicznym i coach. Prowadzi fanpage Wirtuozi życia.

 

 

#2 Masz czas. Jeżeli masz czas na rozmowę, to spotkasz (swój) sukces. To tylko kwestia… czasu.

 

Wypełniam ankietę po warsztacie z doskonalenia bloga. Napisałam opinię na temat samych zajęć i odpowiedziałam też na pytanie na temat moich potrzeb. Napisałam o Skrzynce na bajki, którą hobbistycznie prowadzę od września 2015 roku. Że chciałabym z hobby zrobić biznes. Wiedziałam mniej więcej, jak się za to zabrać i co chcę zrobić. Justyna jednak poszerzyła mi horyzont możliwości i zarysowała wizję sukcesu. Nie takiego od razu, jutro, za tydzień. Realnie opowiedziała o kolejnych krokach i co z nich będzie wynikać. Nie narzucała swojej woli, tylko słuchała, co mam do powiedzenia i odpowiadała. Poradziła mi, by nie zostawiać koncepcji Blue Ocean, na której Skrzynka wyrosła, tylko rozbudowywać ją kolejne, bezkonkurencyjne (na razie) pomysły. Justyna jest przedstawicielką slow public relations nie tylko w słowie, ale i w czynie. Wierzę Jej, bo jest konsekwentna, życzliwa i szczera.

Dominika Kiss-Owska – tworzy spersonalizowane bajki, które znajdziesz w Skrzynce na bajki.

 

#3 Rozmowa to partnerstwo, dzielenie się. Zapomnij, że na czymś lepiej się znasz, a nauczysz się wiele.

 

Wczoraj miałam przyjemność uczestniczyć w Coffee PR z Justyna Niebieszczanska. To nasze pierwsze spotkanie w takiej formie, a mimo to od pierwszych chwil czułam się jak podczas rozmowy z bliskim, wieloletnim przyjacielem. Równocześnie było to bardzo merytoryczne i porządkujące myśli spotkanie. Rozmawiałyśmy o mózgu, o edukacji, o dopasowanej do odbiorcy komunikacji i efektywności wynikającej z koncentracji na rzeczach najważniejszych!

Agnieszka Ważny – specjalista neurodydaktyki. Zajmuje się FLOW w biznesie, w edukacji i w życiu.

 

 

#4 Rozmowy konstruktywne nie wymagają zażyłości, ale słuchania.

Pierwszy raz miałam okazję rozmawiać bezpośrednio z Justyną. To przemiła osoba z niezwykłą i szeroką wiedzą dotyczącą PR. To co najbardziej mnie urzekło, to jej energia i umiejętność prowadzenia ciekawej, konstruktywnej rozmowy. Mam nadzieję, że nasza współpraca w zakresie promocji moich usług się dalej rozwinie.

Magdalena Ściepko, headhunter. Właściciel CORSON – firmy, która oferuje usługi z zakresu doradztwa w karierze.

 

#5 Bądź “normalny” znaczy autentyczny. Nie myśl o tym: kim chcesz być, jak chcesz być postrzegany, etc. Po prostu bądź kim jesteś!

 

Byłam mile zaskoczona, bo okazało się, że jesteś “normalna” i bardzo dobrze mi się z Tobą rozmawiało, jakbyśmy się znały od dawna. Przez tą godzinę pokazałaś mi, że robisz dobrą robotę i chociaż absolutnie nie znam się na niej, to jeżeli kiedykolwiek będę chciała skorzystać z takiej usługi, to na pewno zgłoszę się do Ciebie. Również bez żadnych obaw mogę Cię polecić moim klientom, bo mam przeczucie (nie wiem skąd, ale mam), że jesteś profesjonalistką w tym co robisz. Po prostu cieszę się, że Cię bliżej poznałam.

Sylwia Ząbkowska – doradca finansowy.

 

#6  Miej w sobie otwartość na rozmowę i poczucie dyskomfortu. Im więcej (niespodziewanie) nowych rzeczy wynika z rozmowy, tym lepiej.

Rozmowa z Justyną przy kawie była bardzo interesująca i zarazem troszkę mnie zdenerwowała, ponieważ zburzyła moją koncepcję, którą miałem w głowie co do kolejnych ruchów w mojej działalności. Nie oznacza to, że po rozmowie się zatrzymałem i nie wiedziałem co robić, tylko to, że muszę pewne rzeczy przemyśleć pod względem komunikacyjnym, tzn. Justyna uświadomiła mi, jak ważny jest komunikat do naszego potencjalnego klienta i jak wiele jest aspektów nad którymi  trzeba popracować, aby ten komunikat był prosty, zrozumiały i czytelny. Inaczej to ujmując, aby przyniósł określony skutek.Dziękuję Ci Justyna za tą ciekawą rozmowę i za to, że zmusiłaś mnie do zrewidowania patrzenia na kwestie związane z przekazem komunikatu. Tomasz Skowron 

#7   Jeżeli masz w sobie potrzebę dzielenia się i działania, coffee PR jest doświadczeniem dla Ciebie!

Pracując w marketingu od wielu lat wiedziałam czym jest PR, ale dopiero po spotkaniu z Justyną POCZUŁAM czym skuteczny PR jest i powinien być tak naprawdę.

Justyna już w pierwszej rozmowie potrafi odkryć najważniejsze cechy naszej autentycznej tożsamości i tożsamości marki –  tak aby jak najlepiej dopasować narzędzia skutecznego PRu. Zaczyna od odkrycia pasji ukrytej w nas a potem w zupełnie naturalny, pełen serdeczności sposób poszerza granice postrzegania tego czego czym się zajmujemy. Pokazuje możliwości i odkrywa te pragnienia w nas, które mogły nas wcześniej przerażać. Co więcej, potrafi wdrożyć w życie rozwiązania od razu i sprawia, że zamiast trwać w bezruchu dajemy się porwać fantastycznej energii działania. To bezcenne doświadczenie.

Nasze spotkanie uzmysłowiło mi jak bardzo biznes oparty na wartościach, na ciekawości drugiej osoby, otwartości czy nawet miłości do drugiego CZŁOWIEKA i rozumieniu jego pasji -może być skuteczny.  Justyna uruchomiła lawinę kontaktów międzyludzkich i zdarzeń, które sprawiły, że projekt, o którym rozmawiałyśmy nabrał rozmachu i stał się moim spełniającym się marzeniem.

Niezwykłe jest również poczucie zaufania i serdeczności przy jednoczesnym ogromnym profesjonalizmie i doświadczeniu. Justyna nie tylko pomaga skutecznie rozwinąć biznes, ale także daje narzędzia i motywuje do rozwoju osobistego. Patrzy na CZŁOWIEKA w biznesie, postrzega pasję jako klucz do sukcesu i pomaga ten sukces odnosić – w najlepszy możliwy sposób. W zgodzie ze sobą i niezwykle skutecznie.

Sydonia Ottlewska – Marketing Manager Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. I.J. Paderewskiego.

 

#8 Przede wszystkim robisz to dla siebie!

Coffee PR wprowadziłam w życie dawno temu. Przede wszystkim po to, aby poznawać ciekawych ludzi, rozmawiać o Public Relations, żeby dopasować ich potrzeby do rozwiązań PR. Myślałam, że robię to dla nich. Teraz przyznaję- robię to dla siebie. Okazało się, że dostaję mnóstwo cennych informacji, w tym pomysły na wpisy na blog.

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla justynaniebieszczanska.com © 2017 - 2023