Razem na długo

Cel: prowadzenie działań PR, w tym konsultacji, dla firmy międzynarodowej SciCan, dbanie o wizerunek, relacje oraz sukces na rynku.

Od 2009 roku Agencja służy firmie SciCan zapewniając stabilną pozycję na rynku medycznym w Polsce.

Robert Gall, Export Sales Manager, SciCan:

BRIDGEHEAD pomogło nam z sukcesem zbudować biznes z nowym partnerem handlowym w Polsce i umocnić współprace z innymi. Dodatkowo BRIDGEHEAD wspiera SciCan GmbH prowadzać działania marketingowe w Polsce. Justyna Niebieszczańska, osoba zarządzająca agencją, to synonim dobrej współpracy. Jest osobą godną zaufania, na której można polegać. Wnosi mnóstwo energii i motywacji do biznesu.

Andrew Schalk, Director, Communications at SciCan:

Miałem zaszczyt pracować z Justyną kilka lat i jej oddanie oraz motywacja są nieskończone. Zawsze szuka rozwiązań, które pozwalają dokończyć zadanie i nigdy nie pozwala, aby drobiazgi stanęły na drodze realizacji. Wyróżniają ją umiejętności w zarządzaniu, poczucie designu i styl. Zdecydowanie rekomenduję Justynę i firmę BRIDGEHEAD do przeprowadzania jakichkolwiek działań z zakresu PR na rynku stomatologicznym i poza nim. Możesz otrzymać prawdziwy system wsparcia w osiągnięciu swoich celów.

Wszelkie prawa zastrzeżone dla justynaniebieszczanska.com © 2017 - 2023